Kursy i szkolenia – certyfikat SCC. Niemcy

Certyfikat SCC i szkolenia w Niemczech.

 Certyfikat SCC jest nie tylko dokumentem potwierdzającym Twoje kwalifikacje w zakresie BHP i zdrowia zawodowego, ale także kluczem do sukcesu w zachodnim przemyśle. Wybierając odpowiednie kursy i szkolenia, w tym dotyczące bezpieczeństwa, pracy, czy danych maszyn możesz zwiększyć szanse na znalezienie pracy w Niemczech, Holandii czy Belgii. To kluczowy pomiar dla zarządzania firm nad kompetencjami pracowników. 


Czym jest certyfikat bezpieczeństwa SCC?

Certyfikat SCC/VCA to dokument, który potwierdza kwalifikację i wiedze pracownika w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia zdrowotnego. SCC/VCA jest szeroko stosowany w Niemczech, Holandii i krajach Beneluxu jako standard bezpieczeństwa branży budowlanej, przemysłowej i petrochemicznej. To właśnie ten certyfikat jest ważny jako dla rekruterów przy dobieraniu pracowników do firmy. Dzięki niemu ludzie szukający pracy mają zwiększone szanse na znalezienie pracy w Niemczech, Holandii, Belgii czy krajach takich jak Austria. Zwłaszcza w pracy wymagającej ścisłego przestrzegania przepisów BHP. 
Po drugie, ten standard podnosi znacznie bezpieczeństwa firmy i zapobiega ryzyku wystąpienia incydentów.

Gdzie na terenie Niemiec są dostępne jednodniowe szkolenia?

Jednym z Niemiecko-polskich ośrodków szkoleniowych, gdzie dostępne są jednodniowe kursy, szkolenia z dostępnymi certyfikatami to centrum Widlaki69. Jest ono oceniane na prawie pięć gwiazdek w Google, co daje spory dowód społeczny dla firmy i dowód na to, że firma stawia na profesjonalne podejście. Egzamin w tym przypadku także jest jednodniowy, a po nim otrzymuje się certyfikat. To właśnie on jest bardzo przydatny w pracy. 
logo

W jaki sposób ceryfikat VCA zapobiega ryzyku w pracy?

Certyfikat SCC potwierdza kwalifikacje w praktyce pracy, w tym kluczowe w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia zawodowego. To klucz do odniesienia sukcesu w znalezieniu pracy bądź podwyższenia zarobków w państwach takich jak np. Niemcy, Austria,  Holandia czy Belgia.

U NAS WYKONASZ:

  •  Kurs dla kandydatów na operatorów Wózków podnośnikowych (operator wózków widłowych),
  • Kurs operatora maszyn budowlanych (Koparki, Ładowarki, Spychacze),
  • Kurs operatora Podestów ruchomych przejezdnych (Podnośniki koszowe),
  • Kurs operatora Piły spalinowej,
  • Kurs operatora Dźwigów i Suwnic,
  • Monter Rusztowań,
  • SCC DOK 017/018

Szkolenia organizujemy codziennie. Od poniedziałku do piątku dla firm, a dla osób indywidualnych w soboty.

 Oferowane przez nasz ośrodek uprawnienia ważne są na czas nieokreślony (dożywotnio) z wyjątkiem SCC, którego ważność jest ograniczona do 10 lat.

Jednodniowe kursy na wybrane certyfikaty.

Linki, które mogą Ci się przydać:
https://widlaki69.com/#kontakt

MOŻE CIE ZAINTERESOWAĆ: